2023'te Front-End Master Olmak İçin Yapabileceğiniz 9 Proje

Devamını Oku

Entity Framework Core için En İyi 10 Uygulama

Devamını Oku

2023'te Web Sitesi Kurmak Ne Kadar Sürer?

Devamını Oku

2023'te Front-End Master Olmak İçin Yapabileceğiniz 9 Proje

Entity Framework Core için En İyi 10 Uygulama

2023'te Web Sitesi Kurmak Ne Kadar Sürer?

En Popüler Web Tasarım Trendleri 2023

Trendleri takip etmek neden önemlidir ? Trendler sadece bugünle ilgili değildir. Geleceğin imajını oluştururlar. Pazarlama ve tasarım trendleri birbirine bağlıdır ve dinamikleri senkronizedir. Bu yüzden dikkatli bir izleyici olmakta fayda var!

Web tasarımı nedir, nasıl doğru yapılır ve en iyi beceriler

Web tasarımı, bildiğimiz gibi internet için çok önemlidir. Bu aktivitenin neleri içerdiğini, önemli olmasının ana nedenlerini ve kaliteye ulaşmak için gerekli becerileri öğrenin.

Web Tasarım

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri olabilir. Böyle bir durumda Aydınwebs Duru Digital Web Tasarım olarak isteklerinizi harfi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz. Üstelik web site tasarımcısı olarak ekonomik fiyatlar veriyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

API nedir?

API'ler, iki yazılım bileşeninin belirli tanımlar ve protokoller aracılığıyla birbiriyle iletişim kurmasına olanak tanıyan mekanizmalardır. Örneğin, meteoroloji müdürlüğünün yazılım sistemi, günlük hava durumu verilerini içerir. Telefonunuzdaki hava durumu uygulaması, API'ler aracılığıyla bu sistemle "konuşur" ve telefonunuzda size günlük hava durumu güncellemelerini gösterir.

İstanbul web tasarım

En iyi İstanbul web tasarım firmaları arasında yer alan Aydınwebs Duru Digital ile çalışın. Web tasarımınızı kolayca yönetmeniz için kurulmuş yönetim paneli olan, güvenlik yazılımlı, Google gibi arama motorlarıyla SEO uyumlu, hızlı açılan, tüm mobil cihazlarla uyumlu web tasarımları sunuyoruz. Özetle bugünün ihtiyacı olan özelliklerle birlikte modern bir web tasarım hazırlayıp size sunalım.

ANKARA WEB TASARIM 'DAN KOCAMAN BİR MERHABA!

Ankara Web Tasarım ile Web Sitenizi henüz oluşturmadıysanız veya yenilemek istiyorsanız! O halde size “güzel haberlerimiz” var!

İstanbul'da Profesyonel Bir Web Geliştiricisi Tutmanın Faydaları

Web sitenizdeki iş akışları, web sitesi trafiğini artıracak şekilde oluşturulmalıdır. Web sitenizi optimize etmek için saygın bir web tasarım firmasının yardımına ihtiyacınız olacak. İşletmeniz için başka avantajlar da vardır. Bu makale daha ayrıntılı olarak tanımlayacaktır.

.NET 7 yolda! Aklınızı başınızdan alacak 5 özellik

Microsoft'un bir Kod Çözümleyici ve Kod Düzeltici eklediğini biliyor muydunuz?

Web Proje Geliştirme Aşamaları

Çevik web geliştirme, özellikle başlangıç ​​dünyasında kullanılan bir terimdir. Çevik bir ekipte, web geliştiricileri sprintlere göre çalışır.

İyi Bir Logonun Gücü

Birden fazla durumda, muhtemelen bir yere gidiyorsunuz ve bir işletmenin logosunu geçtiniz ve 'oh, bu [şirket adını buraya girin]' diye düşündünüz.

Web Sitesine Sahip Olmanın Yararları

Müşteriler, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri bulmak için giderek daha fazla çevrimiçi platformlara yöneliyor. Çevrimiçi bir web sitesi, işletmelere müşterilerle bağlantı kurmak için mükemmel bir platform sağlar. Bu yazıda, iyi bir çevrimiçi varlığa sahip olmanın çeşitli faydalarını keşfedeceğiz.

Kötü UI: Kullanıcı Arayüzlerinde 10 Yaygın Hata

Hepimiz hatalardan ders çıkarırız ve bu kural web tasarımcıları için de geçerlidir. Bu yazıda, birçoğunun kullanıcı arayüzü tasarımı oluştururken ne gibi hatalar yaptığını size anlatacağız. Bir web tasarımcısının yaratıcı çalışmasında genel kabul görmüş kuralları takip etmek zor olabilir. Aslında, “nasıl yapılmayacağını” bilmek ve buna rehberlik etmek çok daha uygundur. Bu nedenle, UI tasarımındaki en kötü hataların bir listesini oluşturmaya karar verdik.

İSTANBUL WEB TASARIM

"İstanbul web tasarım" Aydınwebs Duru Digital olarak 2008 yılından bu yana Web Tasarım , Kurumsal web tasarım, Mobil Uygulama, Web Proje Geliştirme, Seo, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım, Özel yazılım ve E-Ticaret yazılımları başta olmak üzere bir çok alanda çözüm sunuyoruz.

Kullanıcı Deneyimini Geliştirmek için 7 UX Tasarım İlkesi ve En İyi Uygulamalar

Kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı, ürünlerin/hizmetlerin veya web sitelerinin ve uygulamaların dijital tasarım sürecidir. UX tasarım oluşturma, genellikle yeni fikirleri içeren ve gelişmeye devam eden bir alandır. Ancak, kullanıcı dostu tasarımlar oluşturmak için adapte edilmesi gereken bu UX tasarım ilkelerinin bazı temelleri vardır.

geleceğin 7 web tasarım trendi

Çok fazla makale ile size web tasarımında neyin harika olduğunu göstereceğiz. Bazı gerçek tahminler yapmak için sizi bariz olanın ötesine götüreceğim .

Web Sitenizi Düzenli Olarak Güncellemeniz İçin 5 Neden

Güzel bir web tasarımı, optimize edilmiş UX ve harika içerik gibi tüm ayrıntılara sahip yepyeni bir web sitesi başlattınız. Her şey yolunda ve güzel, ancak başarılı bir çevrimiçi varlığa sahip olmanın anahtarı burada bitmiyor. Aslında, gerçekten sadece başlangıç.

Kurumsal Web Sitenizde Satışlarınızı ve Potansiyel Müşterileri Artırmanın Formülü

Harika bir ürününüz var ve ilk müşteri tabanınız onu seviyor. Hedef kitlenizi daralttınız ve bu kitleye özel mesajlaşma ile reklam vermek için planlarınız var. Google Analytics'iniz, insanların web sitenizi ziyaret ettiğini ancak bu ziyaretçilerin hiçbirinin potansiyel müşteriye dönüşmediğini gösteriyor.

Müşteri Odaklı Kullanıcı Yolculukları Neden Önemlidir?

Müşterilerin gerçekten bilmek istediği şey, iş sorunlarını nasıl çözeceğinizdir. Bazı teknoloji şirketleri, müşterinizin farkına bile varmadığı bir sorunu çözüyor.

Marka Hizalaması B2B Kurumsal Web Siteleri İçin Neden Önemlidir?

Kurumsal startup'lar kendilerini sınıfının en iyisi ve düşünce liderleri olarak tanımlıyorlar, ancak web siteleri start-up'u haykırıyor.

Hesabınızı yönetmek için giriş yapın

veya