İstanbul web tasarım

Devamını Oku

ANKARA WEB TASARIM 'DAN KOCAMAN BİR MERHABA!

Devamını Oku

API nedir?

İstanbul web tasarım

ANKARA WEB TASARIM 'DAN KOCAMAN BİR MERHABA!

İstanbul'da Profesyonel Bir Web Geliştiricisi Tutmanın Faydaları

Web sitenizdeki iş akışları, web sitesi trafiğini artıracak şekilde oluşturulmalıdır. Web sitenizi optimize etmek için saygın bir web tasarım firmasının yardımına ihtiyacınız olacak. İşletmeniz için başka avantajlar da vardır. Bu makale daha ayrıntılı olarak tanımlayacaktır.

.NET 7 yolda! Aklınızı başınızdan alacak 5 özellik

Microsoft'un bir Kod Çözümleyici ve Kod Düzeltici eklediğini biliyor muydunuz?

Web Proje Geliştirme Aşamaları

Çevik web geliştirme, özellikle başlangıç ​​dünyasında kullanılan bir terimdir. Çevik bir ekipte, web geliştiricileri sprintlere göre çalışır.

İyi Bir Logonun Gücü

Birden fazla durumda, muhtemelen bir yere gidiyorsunuz ve bir işletmenin logosunu geçtiniz ve 'oh, bu [şirket adını buraya girin]' diye düşündünüz.

Web Sitesine Sahip Olmanın Yararları

Müşteriler, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri bulmak için giderek daha fazla çevrimiçi platformlara yöneliyor. Çevrimiçi bir web sitesi, işletmelere müşterilerle bağlantı kurmak için mükemmel bir platform sağlar. Bu yazıda, iyi bir çevrimiçi varlığa sahip olmanın çeşitli faydalarını keşfedeceğiz.

Kötü UI: Kullanıcı Arayüzlerinde 10 Yaygın Hata

Hepimiz hatalardan ders çıkarırız ve bu kural web tasarımcıları için de geçerlidir. Bu yazıda, birçoğunun kullanıcı arayüzü tasarımı oluştururken ne gibi hatalar yaptığını size anlatacağız. Bir web tasarımcısının yaratıcı çalışmasında genel kabul görmüş kuralları takip etmek zor olabilir. Aslında, “nasıl yapılmayacağını” bilmek ve buna rehberlik etmek çok daha uygundur. Bu nedenle, UI tasarımındaki en kötü hataların bir listesini oluşturmaya karar verdik.

İSTANBUL WEB TASARIM

"İstanbul web tasarım" Aydınwebs Duru Digital olarak 2008 yılından bu yana Web Tasarım , Kurumsal web tasarım, Mobil Uygulama, Web Proje Geliştirme, Seo, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım, Özel yazılım ve E-Ticaret yazılımları başta olmak üzere bir çok alanda çözüm sunuyoruz.

Kullanıcı Deneyimini Geliştirmek için 7 UX Tasarım İlkesi ve En İyi Uygulamalar

Kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı, ürünlerin/hizmetlerin veya web sitelerinin ve uygulamaların dijital tasarım sürecidir. UX tasarım oluşturma, genellikle yeni fikirleri içeren ve gelişmeye devam eden bir alandır. Ancak, kullanıcı dostu tasarımlar oluşturmak için adapte edilmesi gereken bu UX tasarım ilkelerinin bazı temelleri vardır.

geleceğin 7 web tasarım trendi

Çok fazla makale ile size web tasarımında neyin harika olduğunu göstereceğiz. Bazı gerçek tahminler yapmak için sizi bariz olanın ötesine götüreceğim .

Web Sitenizi Düzenli Olarak Güncellemeniz İçin 5 Neden

Güzel bir web tasarımı, optimize edilmiş UX ve harika içerik gibi tüm ayrıntılara sahip yepyeni bir web sitesi başlattınız. Her şey yolunda ve güzel, ancak başarılı bir çevrimiçi varlığa sahip olmanın anahtarı burada bitmiyor. Aslında, gerçekten sadece başlangıç.

Kurumsal Web Sitenizde Satışlarınızı ve Potansiyel Müşterileri Artırmanın Formülü

Harika bir ürününüz var ve ilk müşteri tabanınız onu seviyor. Hedef kitlenizi daralttınız ve bu kitleye özel mesajlaşma ile reklam vermek için planlarınız var. Google Analytics'iniz, insanların web sitenizi ziyaret ettiğini ancak bu ziyaretçilerin hiçbirinin potansiyel müşteriye dönüşmediğini gösteriyor.

Müşteri Odaklı Kullanıcı Yolculukları Neden Önemlidir?

Müşterilerin gerçekten bilmek istediği şey, iş sorunlarını nasıl çözeceğinizdir. Bazı teknoloji şirketleri, müşterinizin farkına bile varmadığı bir sorunu çözüyor.

Marka Hizalaması B2B Kurumsal Web Siteleri İçin Neden Önemlidir?

Kurumsal startup'lar kendilerini sınıfının en iyisi ve düşünce liderleri olarak tanımlıyorlar, ancak web siteleri start-up'u haykırıyor.

Kodsuz web sitesi büyüsü gerçek mi ?

Soru neden bir web sitesine ihtiyacınız olduğu değil, nasıl yapılacağıdır ve bunu mümkün kılabileceğiniz bazı yolları inceleyeceğiz:

Modern minimalizm doğru seçimdir

Düz tasarım, web tasarımcısının rolünü yok etti mi? Bence değil.

2022'de Web Tasarımında En Trend 10 İllüstrasyon Stili

Dedikleri gibi, kıyafetler adam yapmaz, ama… Üstün kaliteli bir hizmetin veya ürünün modası geçmiş veya banal bir “paket” içine sarılması üzücü. Özellikle, işletme sahiplerinin web sitelerine yerleştirdiği illüstrasyonlardan ve genel olarak görsellerden bahsediyoruz. Sonuçta, birkaç yıl önce web ürününüz için gerçekten çekici bir tasarım oluşturmuş olsanız bile, bu onun bugün hala geçerli olduğu ve hedef kitlesi tarafından olumlu algılandığı anlamına gelmez.

Siber Saldırılara Karşı Nasıl Korunursun?

Teknolojik gelişmeler ve dijital dönüşüm her geçen gün daha kapsamlı ve karmaşık yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Bu durum farklı siber güvenlik açıklarının oluşmasına ve siyah şapkalı bilgisayar korsanlarının harekete geçmesine neden oluyor. Dijital dünyanın en büyük dezavantajları arasında gösterilen siber güvenlik açıkları, son dönemlerde blockchain teknolojisi ile birlikte her ne kadar engellense de dünya çapında siber saldırıların sayısında giderek artış gözlemleniyor. Siber saldırılara karşı korunma yollarını senin için kaleme aldık.

.Net 6'da Mapster Kullanımı

Modern mimari onları katmanlar arasında nesneden nesneye eşlemeye zorladığı için, günümüzde geliştiriciler kitaplıkları haritalamaya her zamankinden daha fazla önem veriyorlar. Örneğin, geçmişte github'da temiz mimari için bir depo hazırlamıştım , bu yüzden görsel stüdyo için bir şablon, onu görebilir ve modern mimari katmanları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

gRPC ve .NET 6 kullanarak Yüksek Performanslı Mikro Hizmetler oluşturma

5 Milyon kaydı bir esinti içinde teslim göndermek için sunucu akışından nasıl yararlanacağımızı öğrenelim.

Hesabınızı yönetmek için giriş yapın

veya