İnternet Reklamları

 

İnternet Reklamları

Yaş, bölge, eğitim, cinsiyet ve reklam yayın saati gibi optimazyonları yaparak bütçenizi doğru kullanmanızı sağlıyoruz. Birlikte belirleyeceğimiz aralıklar içinde yayın ve verimlilik raporlarını sunuyoruz. Çalışma sürecimiz içinde müşterilerinize farklı yaklaşım önerileriyle verimliliğinizi en üst seviyeye çıkartmak için katkıda bulunuyoruz.

İşletmenizin ürün ve hizmetlerini arayan müşterilerinizin karşısına sizi çıkartalım ve satışlarınızı arttıralım!

Ziyaretçi yoksa ödeme de yok.

Google reklamlarıyla arama yapan kullanıcılar reklamınıza tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiği zaman yada sizi aradığında ödeme yaparsınız. Kısacası; reklamınızdan sonuç aldığınızda para ödersiniz.

İstediğiniz bütçeyle başlayabilirsiniz.

Google reklamları için ne kadar bütçe ayıracağınıza siz karar verirsiniz. İşletme hedeflerinize uygun bir aylık bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi arttırın.

Yaptığınız yatırımın karşılığı ölçülebilirdir.

Google, geleneksel (dergi, gazete, radyo ve TV) reklam kanallarından farklı olarak, en net ve doğru şekilde ölçümleme olanağı içeren bir sistem sunmaktadır. Bu sayede sizlere maliyet – geri dönüş hesaplaması yapmanızı ve bu doğrultuda reklam stratejilerinizi doğru yönetme imkanı sunmaktadır.

Facebook Reklamları ile Potansiyel Müşterilerinize Ulaşarak İşinizi Büyütebilirsiniz.

Hedeflediğiniz insanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Demografik özellikler, davranışlar veya iletişim bilgilerine göre facebook reklamları ile hedef kitlenizi seçerek gösterim yaparsınız.

Farklı reklam modelleri ile dikkat çekersiniz.

Facebook reklam formatları ilgi çekici ve esnek olmanın yanında tüm cihazlarda görünürdür. Sektörünüzün ve işletmenizin özelliklerine göre doğru reklam formatını seçebilirsiniz.

Sonuçları detaylı olarak görebilirsiniz.

Facebook reklamlarından aldığınız geridönüşleri, harcalamaları ve diğer tüm verileri detaylı raporlamaları görebilirsiniz.

Hesabınızı yönetmek için giriş yapın

veya